Strona internetowa korzysta z plików cookies, czyli informacji zapisywanych przez serwer na komputerze użytkownika, które mogą być odczytane przy każdorazowym połączeniu się z komputera użytkownika. Pliki te dostarczają danych statystycznych o ruchu użytkowników i korzystaniu przez nich z poszczególnych stron serwisu. Odwiedzający ma możliwość wyłączenia ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki. Jeśli zgadzasz się na używanie plików cookie, kliknij "Zamknij" lub po prostu kontynuuj przeglądanie. Polityka prywatności

INSTA-TEL TELETECHNIKA

Połączymy Cię ze światem!

Kontakt

HISTORIA FIRMY INSTA-TEL

04/2012

Założona została firma Usługi Elektryczne Dariusz Wojda, która była początkiem dla INSTA-TEL. Wykonywała i wciąż wykonuje różnego rodzaju działania związane z sieciami elektrycznymi.

03/2018

Zakończenie pierwszego krajowego projektu teletechnicznego (jeszcze jako Usługi Elektryczne Dariusz Wojda) - Budowy Infrastruktury Szerokopasmowej POPC w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa o długości 10km.

04/2018

Powstanie firmy INSTA-TEL, która skupia się na budowie sieci teletechnicznych.

12/2019

Zakończenie pierwszego zagranicznego projektu teletechnicznego - Budowy Komunalnej Wielopasmowej sieci FTTH o długości 30km wraz z przyłączami i wprowadzeniami do budynków.

04/2020

Uruchomienie firmowej strony internetowej.

INSTA-TEL SP. Z O.O.

ul. ANTONIEGO PRZYSIECKIEGO 32

86-005 PRZYŁĘKI, KUJAWSKO-POMORSKIE

NIP:

5581870922

telefon:

e-mail:

biuro@insta-tel.pl

Napisz do nas

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez właścicieli firmy INSTA-TEL Sp. z o.o. podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane. Polityka prywatności